.

.

Casio види Неколку часовници мажите и жените мода спорт види водоотпорен електронска форма GA-110GB-1A BA-110-1A GA-110DC-2A

Casio види Неколку часовници мажите и жените мода спорт види водоотпорен електронска форма GA-110GB-1A BA-110-1A GA-110DC-2A

DEN 17428.00
DEN 19152.00
-9 %
Количина на стоки

Ве молиме не се применуваат за купувачите во продавницата цена, концесии и други форми на продажбата.значи-време.
- она што е Ali Express на Превозот?
- обично трае 7 до 45 работни дена во светот, во зависност од вашата дестинација. Ние во согласност со законите на испраќачот и царинење политика барања, одби да се изјасни било форма на парцела вредност барања, НАШИТЕ од отворањето датум на испраќање на било која земја пакет, никогаш не декларирана вредност на стоката. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка. Ние не види за многу години, во Alibaba, часовници и рачни часовници на Изразат категорија е исто така водечки продавачот, има многу членови, нашата стока со оригинален бренд меѓународна група картичка, уживајте во меѓународната група една година услуга, намалувајќи го ризикот дека вашите проблеми назад дома, ве молиме остатокот увери се избере и да се купи. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ. Ние не прифаќаме било каква форма на премијата, ќе се применуваат за ниска цена отстапки, во продавница, ќе се осигура дека секој клиент во продавница да купат стоки во цената прашање ќе биде правично и фер третман, не ќе произволно измени цената на трансакцијата и да ги задоволи купувачите треба да се добие цената однесување .
[xlmodel]-[custom]-[45249]
Добивање сини картони пред купувачите ќе уживате повеќе попуст

[xlmodel]-[custom]-[45002]
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[45001]
Однос на клиентите здраво :
Restocking директно ги купите овој магазин сите предмети се бренд, бренд нови оригинални веродостојни, без оглед на рака, движење, затворач, 100% се фабричките, добредојдени сте да детекција на специјализирани институции, како што се лажни цена.Најдобри желби за вас.Ве молиме прочитајте ја содржината пред шопинг,тоа е многу важно. Но, ние не можат да бидат ослободени, бидејќи тоа зависи од вашата земја е политика. Белоруски Федерација : 8-25 работни дена. Ali Express Превозот обезбедува пакети од Кина со остатокот од светот, и ние работиме со големи логистички услуги, како што Сингапур Пост, OMNIVA-Естонија Пост, Correos, Posti Финска, SPSR, курирската служба DHL. Ние нема да се одржи било која позиција во земјата на дестинација. Ако клиенти кои тврдат дека вредноста на стоката, ве молиме да ги купите внимателно. Очекувано време на испорака :
1.
- меѓународен испорака. Затоа, кога ќе се направи ред, ќе мора да бидат сигурни дека за да се пополни, или note деталите на поединечен даночен број (ЕДБ).
- Ако не можете да проверите веднаш по аукција, ве молиме почекајте неколку минути, и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
- Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена со цел да се осигура дека ќе го добиете нашите високо квалитетни часовници, како е можно поскоро. Од сега па натаму, ние ги користиме Alibaba е брзо продаваат преку платформата Испорака : Изразат испорака. Износот ќе се плати, не содржи било обичај даноци. Ако купите не го следат продавница за информирање на точни информации,ние не признава било каква одговорност. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање ви Благодариме!
Руската Пост неодамна објави нова политика :
Од 7 декември, 2017, руската обичаи барањата на купувачот КАЛАЈ ( индивидуални даночен број ) треба да биде наведен во Интернет во Русија.

Функција:
Отпорен На Вода,Назад Светлина,Заврши Календарот,Хронограф
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
20Bar
Бендот Материјал Тип:
Смола
Случај Дебелина:
14mm
Движење:
Кварц,Двоен Дисплеј
Бренд Име:
Casio
Dial Дијаметар:
52mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
GA-110GB-1A+BA-110-1A
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
20cm
Случај Материјал:
Смола
Бендот Ширина:
24mm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
љубителите'
R

Тие исто така купуваат со овој производ