.

.

Новата Технологија Пила Синџири 18-Инчен .325-.058/1.5 mm-72dl Видов синџири

Новата Технологија Пила Синџири 18-Инчен .325-.058/1.5 mm-72dl Видов синџири

DEN 723.00
DEN 861.12
-16 %
Количина на стоки


Имаме продажба на сите видови на ланци ,ако не можете да најдете со нашата продавница ,pls контактирајте ме , јас ќе го поставите линк за вас
CE и УЛ Сертификат
Синџири Тип .325-.058/1.5 mm-72dl синџири
Ако не ви се јасни во врска со синџири тип ,pls контактирајте ме ,јас ќе ви кажам право синџири тип.

Материјал:
Легура
Структура:
Забот Синџир
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
.325 .058 72dl
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Функција:
пила делови
линкови:
72DL
Теренот:
.325
guage:
.058 1.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ