.

.

LANGHONG 1pcs Викинг Прстен Нордиска Викинг Руни Прстен Скандинавските Нордиска Накит

LANGHONG 1pcs Викинг Прстен Нордиска Викинг Руни Прстен Скандинавските Нордиска Накит

DEN 172.00
DEN 239.52
-28 %
Количина на стоки


ФАБРИКАТА SLAES
Викинг РУНИ Амајлија Прстен
Материјал : Цинк Легура
Големина : US6.5
Боја : Антички Sterlling Сребро.
Пакување Начин : Еден Ѓердан, Една Opp вреќа Само
ОЕМ : Accept

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Мравка Sterlling Сребрен, Антички Бронза
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R-V-1
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LangHong
Површината Ширина:
6.5 mm
боја:
Античкиот Sterlling Сребро.
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
35mm
Објектот:
Руни Викинг Амајлија Прстен
ОЕМ:
прифатете
R

Тие исто така купуваат со овој производ