.

.

ТОПЛО-6R+6L 12 String Акустична Гитара Подесување Копче Колче Machine Head String Тјунер

ТОПЛО-6R+6L 12 String Акустична Гитара Подесување Копче Колче Machine Head String Тјунер

DEN 369.00
DEN 433.44
-15 %
Количина на стоки

Универзална штица машина глави кои одговараат на повеќето 12 string гитари.
Издржливи, Сигурен, и Лесно да се Вклучите.
6 Машина Главата во линија.
Шест на штица, Гитара Подесување Штипки е одлична за гитара подесување.
Боја : Sliver & Бело
Материјал : A3 челик + метал
Големина : 161 * 15mm теренот : 25mm
Пакет Листата :
6 * левата страна гитара knob
6 * десната страна гитара knob
14 * Завртки
12 * Подлошки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Број На Модел На:
I125860
Бренд Име:
ADDFOO
Тип:
како опис
боја:
Sliver & Бело
Материјал:
A3 челик+ метал
Големина:
161 * 15mm pitch
R

Тие исто така купуваат со овој производ