.

.

Слободен Испорака на Високо квалитетни готвач Шапка хотел единствен готвач униформа ресторан Шапка се готви униформа готвач работа носете Шапка

Слободен Испорака на Високо квалитетни готвач Шапка хотел единствен готвач униформа ресторан Шапка се готви униформа готвач работа

DEN 403.00
DEN 575.04
-30 %
Количина на стоки


Слободен Испорака на Високо квалитетни готвач Шапка хотел единствен готвач униформа ресторан готви Шапка

Големина:
One Size
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Додатоци
Број На Модел На:
TB
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Употреба:
Службата За Храна
Големина:
F
Главен Материјал:
памук полиестер
толпата:
се во општа употреба
R

Тие исто така купуваат со овој производ