.

.

Cakucool Жените Bling Џемпер Поврзана Pullover Пролет Lurex Двојно V деколте, Секси Долго Фенер Ракав Џемпери Лабава Топ Женски Џемпери

Cakucool Жените Bling Џемпер Поврзана Pullover Пролет Lurex Двојно V деколте, Секси Долго Фенер Ракав Џемпери Лабава Топ Женски

DEN 1584.00
Количина на стоки

Почитувани клиенти,многу ви благодариме за посетата! Cakucool Runfaster Продавница е мешан врвот бренд на модниот центар,нови предмети ќе бидат ажурирани за вас секојдневно.Се надевам дека ќе можат да уживаат во шопинг тука! Ние многу добредојдовте на големо,повеќе производи може да се најде за вас специјално,и исто така и ние ќе ви понудиме на нашите најдобри цени и услуга,добредојде за контакт!
Совети : да Предизвика таа има злато lurex во тоа,па тоа ќе биде малку непријатно во имајќи го носи.Pls ве молиме имајте на ум : )

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Sequined
Материјал Состав:
Полиестер
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Стил:
Секси & Клуб
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
cakucool
Број На Модел На:
CS2290
Функција:
lurex печ
Сезоната:
Пролет,Есен
боја:
црна,off (исклучено) бела,сива
R

Тие исто така купуваат со овој производ