.

.

Мажите Rimless Очила Рамка Б Титаниум Frameless Рецепт Жените Наочари Ultralight Myopia Оптички Рамки Screwless Eyewear

Мажите Rimless Очила Рамка Б Титаниум Frameless Рецепт Жените Наочари Ultralight Myopia Оптички Рамки Screwless Eyewear

DEN 1126.00
DEN 2208.00
-49 %
Количина на стоки


Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена, Ако не можат да чекаат за кои долго време,ве молиме да изберете друг превозот начини,како ЕМС или DHL. Плаќање : Се прифаќа следниве начини на плаќање : Paypal;Cridet Картичка; Moneybooker;Т/T;Western Union;Виза.. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации со 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу.Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните спорови. Враќање & Exchange : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Титаниум
Број На Модел На:
9203 Светлина плоштадот d квадрат Око Чаши со Б Титаниум IP Позлата
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
FONEX
R

Тие исто така купуваат со овој производ