.

.

Висок квалитет DKS15CH авто делови ac компресор за Багери / Hitachi Багер / KOMATSU 506011-6800

Висок квалитет DKS15CH авто делови ac компресор за Багери / Hitachi Багер / KOMATSU 506011-6800

DEN 6122.00
DEN 6444.48
-5 %
Количина на стоки


Item ID : HY-CH112
Компресор тип : DKS15 CH
Макара : 1pk
Спојката дијаметар:137mm
Напон : 24 V
Примена :
за Багери / Hitachi Багер / KOMATSU
Врвен квалитет произведени во Кина клима уред компресор/kompressor
ОЕМ Дел Број 506011-6800 506011-7441 506211-5762 506211-6571 506011-8140 506012-30 Z70 5060116800 5060117441 5062115762 5062116571 5060118140 50601230 Z70
Pls љубезно информации :
1. За превозот, ако вашата адреса е оддалечена област, ќе треба да плаќаат екстра долари 35 за далечински област такса . Или можете да ги промените друг превозот адреса, која не е оддалечена област.
А за Russain Клиенти :
Ве молиме напишете вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешна.
Б. за Бразил Клиенти :
Ве молиме дај ни вашиот CPF Број, ако цел да се направи.
Ве молиме изберете ЕМС express кој може да ви помогне да го расчисти царинската лесно.
2. За масовна цел, ние исто така може да обезбеди, тогаш фабрика трговија на големо цена ќе ви даде. Добредојдовте вашиот било трага цел и истрага ^ _ ^
а. Постојат повеќе типови на авто клима уред производи во нашата компанија :
Компресор :
Поправка алатки :
Ладилни & масло :

Школка Тип:
Отворен Тип
Напон:
24V
Објектот Ширина:
20cm
Бренд Име:
UNOCAR
Објектот Висина:
25cm
Производителот Дел Број:
506011-7441
Објектот Тежина:
8kg
Објектот Должина:
25cm
Модел ID:
HY-CH112
Компресор ID :
DKS15CH
Жлебови:
1PK
ОЕМ:
506011-6800
R

Тие исто така купуваат со овој производ