.

.

xplore IX104 Лаптоп+Ѕвезда C5 SD Поврзете Компактен 5 MB за Дијагноза Мултиплексер+D/TS/X-влез/Vediam Инсталиран на SSD

xplore IX104 Лаптоп+Ѕвезда C5 SD Поврзете Компактен 5 MB за Дијагноза Мултиплексер+D/TS/X-влез/Vediam Инсталиран на SSD

DEN 38760.00
DEN 40800.00
-5 %
Количина на стоки

mb ѕвезда c5 Карактер : 1.09 Софтвер вклучувајќи X-влез, W-Е, EP-C, S-T пронаоѓач, S-TARUTILITI-ES, Д-КАКО, V-ediam0, итн. Читање од и бришење проблеми со закон; читање во реално време на податоци од сензори и actuator; тестирање на компоненти на автомобили; кодирање и програмирање. Сите електричен систем Дијагностички; 3. Компактен 5 работи врз основа на Windows 7 64bit систем . Тоа е најдобар асистент за одржување на човекот. MB SD Поврзете Компактен Дијагноза Најновата Верзија Со Wifi поддржува читање надвор & бришење проблеми код,читање на реално-време на податоци од сензори и actuator, кодирање и програмирање. Со Samsung е Turbo Write напишете забрзување технологија, можете да работите побрзо и 5 генерација на 3-Core Samsung MEX Контролер ќе ви овозможи да мулти задача побрзо, како и.09 + Xplore i X104 c5 i7 процесор Индустриски Солиден Таблет КОМПЈУТЕР Целосна Пакување листа 1pc x xplore ix104 таблета (i7 ПРОЦЕСОР,4 GB ram меморија) 1pc x софтвер во SSD (v2017. 1989~до сега Автомобил, Автобус, Камион, Спринт, Smart; (поддршка : W204,W212,W207) 2. Сфаќа сите функција на службен фабрика компактен 3., М-ULITEGO, O500, O500/ОХ, ОХ, OH368, НА, OF384, ЕТЕ, O400, ПОНАТАМУ МОДЕЛОТ СЕРИЈА Супер Спортски Автомобил Поддршка Листа : S-LR(199)
. Samsung БРЗА технологија ја зголемува севкупната изведба на вашиот КОМПЈУТЕР со користење на неактивен DRAM како ултра-брза бафер*.09) 1pc x SD C5 Мултиплексер 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 1pc x 38 PIN Кабел 1pc x 14 PIN Кабел 1pc x 8 PIN Кабел 1pc x Lan Кабел ве молиме не ја ставајте батеријата во мултиплексер Ако ви треба адаптер за лаптоп со ЕУ/САД/Британски приклучокот, ве молиме да ни кажете кога цел. SD поврзете c5 софтвер Мулти-јазик : Bulgarian/Danish/Greek/Spanish/French/Italian/Korean/Polish/Romanuan/Serbo-Croatian/Turkish/Czech/German/English/Finish/Hyngarian/Japanese/Dutch/Јапонски /холандски/португалски/руски/шведски/Кинески MB SD Поврзете Компактен 5 Поддржани Возило Листа : MB SD Поврзете Компактен 5 Поддршка на MB Автомобили По 2000 Година и Патнички Автомобил Поддршка Листата На : (176), A(169), A(168), Б(246), B(245), CLC(117), C(204) C(203), C(202), 190(201), E(212), E(211), E(210), 124(124), S(222), S(221), S(220), S(140), S(126), E(207), CLK(209), CLK(208), CLS(218), CLS(219), CL(216), CL(215), CL(140) SLK(172), SLK(171), SLK(170), SL(231), SL(230), SL(129), SL(107), SLS(197), M(166), M(164), M(163), G(463), G(461), E(212), E(211), E(210), 124(124), S(222), S(221),S(220), S(140), CLK(209), CLK(208), CLS(218), CLS(219), CL(216), CL(215), CL(140), SLK(172), SL(231), SL(230), SL(129), SL(107),SLS(197), M(166), M(164), M(163), G(460), GL(164), GLK(204), R(251) Ван Поддршка Листа : 100 MB(631), Т1, S-printer III, Sprinter II, S-printer I, S-printer900, C-itan, V-ito(639), V-ito(638), V(638), V-iano(639), T2, V-ario, V-aneo(414) Камион Поддршка Листата : A-ctros963/4-ctros2,3,-tego III, A-tego II, A-xor II, E-onic, Z-etros, A-ctros, A-tego Светлина, A-tego H-eavey, H-PN M96, A-tron, H-PN M2000, S-KL, F-СК, ПОНАТАМУ моделот серија Unimog Поддршка Листа : У20, UGN, UHN Автобус Поддршка Листа : Т-RAVEGO, I-NTOURO, I-NTEGRO, C-ITARO, КАПАЦИТЕТ, C-ITO, Т-OURISMO, O350/O403, C-ONECTO, O404, O405-O408, Минибус, O-C500, Т-OURO, Т-OURINO, М-П. Целосна програми во 250g SSD win7 64bit ( не hht) Повеќе Брзина : Значително подобрување на брзината и перформансите на вашиот секојдневен PC активности. Тоа би можело да понуди целосна демонтажа и монтажа коло дијаграм, работи на принцип елемент место во секое време е потребно. Таблета xplore ix104, i7cpu, 4g ram меморија, што се користи за Да се допре со допир за да го заклучите и прст и двете. C5 Мултиплексер да се поврзете со фабриката за компјутер и за Dell лаптоп.Најдобри mb sd поврзете компактен 5 ѕвезда дијагноза c5 +НОВ софтвер v 2017.

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Finnish,Denish,French,Thai,Swedish,Japanese,Greek,Italian,Russian,Norwegian,Czech,Korea,Spanish,Polish,Slovenia,Portuguese,Turkish,Hungarian,English,Dutch,German
Верзија На Софтвер:
2017.09
Бренд Име:
RCOBD
Специјални Функции:
WIFI
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Хардвер Верзија:
ѕвезда дијагноза компактен 5
Верзија На Софтвер:
2017.09
SSD Капацитет:
250gb ssd win7
испорака:
DHL, FEDEX, EMS
Aftersales:
техничка поддршка
Гаранција:
1 година
Функција:
Поддршка за WIFI
Тип:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
is_customized:
Yes
Лаптоп xplore ix104 таблета:
процесорот i7 4gb ram, што се користи
Автомобил Производител:
за BZ
R

Тие исто така купуваат со овој производ