.

.

Шампон Туш Сапун Фармацевт Батеријата Напојува Wall-Mount Автоматско Кујна Сапун Лосион Пумпа за Кујна Бања BS3234

Шампон Туш Сапун Фармацевт Батеријата Напојува Wall-Mount Автоматско Кујна Сапун Лосион Пумпа за Кујна Бања BS3234

DEN 1414.00
DEN 1488.48
-5 %
Количина на стоки

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета . Околу 1% парцели ќе биде оштетен на кој начин. ова не Може да се избегне. Ако сте примиле оштетени парцела, не се лути. E-mail мене слика на она што го добива, ќе го добиете она што сте платиле. Не заборавајте да Комуницираат со мене. 2, Обичај Данок . Сите Цени не ги покриваат Сопствени даночни ниту Увозни давачки. Не се жалам, откако ќе се оданочуваат. Ако не сте сигурни за данок проблем, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. 3, Со Под Ситуации, не можам да брод од : А, Бразил парцела >=2kgs, без CPF/CNPJ/ДДВ број. Б, Без Телефонски број . Ц, Без Точна адреса на улица . D, Без Точен полно име на руски клиенти. 4, Време на Испорака : Различни превозот методи доаѓаат со различни испорака распоред.Користете "Додади во Кошничка" Копче ќе ја зачувате во комбинација превозот цена за вас
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА . Банката да Банкарски Трансфери; Western Union Испорака : · ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. ·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас. · Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. ·Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. Гаранција : · Доаѓа со 5 години производство гаранција; ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; ·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Контакт со нас на : · Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. ·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : ·јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам; ·ве Молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор; ·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница, се Надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Тип:
Течен Сапун Точење
Функција:
Течен Сапун Фармацевт
Број На Модел На:
BS3234
Главен Материјал:
ABS
Бренд Име:
samoel
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Рака Сапун Фармацевт
R

Тие исто така купуваат со овој производ