.

.

ZOOYOO Буда Главата на Статуата Ѕид Налепници Индија Будизмот Свети Шема Дома Декор Дневна Соба и Спалната соба Ѕид Decals Мурали

ZOOYOO Буда Главата на Статуата Ѕид Налепници Индија Будизмот Свети Шема Дома Декор Дневна Соба и Спалната соба Ѕид Decals Мурали

DEN 276.00
DEN 500.64
-45 %
Количина на стоки


Производот се Покаже и Детали

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
45cmx43cm, 31cmx30cm, 63cmx59cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
B116
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Буда Главата На Статуата Ѕид Налепници
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Шема
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски
R

Тие исто така купуваат со овој производ