.

.

Ретки Животни Tasmanian Ѓаволот Кукла Симулација На Кадифен Играчки Супер Kawaii Полнети Животни Играчка Продавници

Ретки Животни Tasmanian Ѓаволот Кукла Симулација На Кадифен Играчки Супер Kawaii Полнети Животни Играчка Продавници

DEN 1691.00
DEN 1817.76
-7 %
Количина на стоки


Ретки Tasmanian Ѓаволот Кукла Симулација На Кадифен Играчки Супер Kawaii Полнети Животни Играчка
големина : носот да газ 31cm
Стоки Потекло : Guangdong Кина
Производ Материјал : ПП памук + КК кадифен материјал
Производ Додатоци : таг : Нема Перење : Никој
Вовед : производот е повеќе од една трговија Weihuo акции .. генерално малку недостатоци, нерамна боја може да се случи, процесот не е во место, некои пластични делови scuffed, деталите на лево-десно асиметрија, pin отворена линија, се сече стандард без ознака над проблеми и така натаму .
Мерки на претпазливост
A. транспорт
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. Бесплатен превозот од Кина Пост воздух парцела, обично трае 15-45 дена пристигнување.
3. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Производот Б.
1. Нашиот производ димензии прирачник за мерење, различни мерни методи, може да има некои грешки.
2. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Тоа не е важно! Ве молиме цврсто се тресат по отворањето на пакетот. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки.
3. Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. добијат пакети
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Форма:
Гениј
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Бренд Име:
yanghuatoys
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
X-18-03
Материјал:
Кадифен
Предупредување:
Не се погодни за под 3 години
Карактеристики:
Образовни, Мека
R

Тие исто така купуваат со овој производ