.

.

Оригиналниот BOURNS SMD 3224W-1-502E Мулти пак прецизност potentiometer префрлате

Оригиналниот BOURNS SMD 3224W-1-502E Мулти пак прецизност potentiometer префрлате

DEN 2280.00
DEN 2400.00
-5 %
Количина на стоки


'

Бренд Име:
VICKO
сертификација:
CCC
Гаранција:
60D
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
R

Тие исто така купуваат со овој производ