.

.

Гигант Гумени Вода Фудбал Поле за Продажба,користете Плажа игри

Гигант Гумени Вода Фудбал Поле за Продажба,користете Плажа игри

DEN 84360.00
DEN 88800.00
-5 %
Количина на стоки

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако имате било каков проблем со нашиот предмет или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Производи имаат доби официјална сертификација на безбедност стандард
Шангај Xingzhi Гумени Производи Co.(разни земји,различни моќ,воопшто не грижете се.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и во секое време, ние ќе ви одговори за вас наскоро.
MOQ: 1pc
Материјал: ПВЦ церада 0. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа. Плаќаат одредени увозни тарифи, со различни правила и локалните царинската вредност на различни производи, да се соберат.
Гигант Гумени Вода Фудбал Поле за Продажба,користете Плажа игри
големина : 8*4m
секој детал на побарувачката, ме контактирате во било кое време. Како што е ред со магацински простор, време, царина, итн. Со продажбата на мрежа во целата земја, како водечка компанија во индустријата, нејзините производи се извезуваат во Кореја, Јапонија, Тајланд, Малезија, Европа, Америка и во Кина Тајван.
Ние се стави нашата вистинска слика во прикачите,и, исто така, стави слика од нашите клиенти,не измамник клиенти да се купи на различни стоки со тие сакаат.Цената се на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување
гумени отскокнување
гумени slide
гумени игра
гумени базен
гумени воден парк
гумени шатор
inflatbale пречка
гумени други
1.
OEM Услуга: Сопствени дизајни,бои, големини, логото на печатење и сл.
Исто стилови, имаме најдобар квалитет.
Comptitive Предност :
Конкуренцијата,ние имаме многу стилови.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.)
Q2 : реал дојде време и времето ни кажа, не е исто, зошто?
А : времето е објавен од страна на курирска компанија и постојат фактори може да влијаат на тоа. е специјализирана за развој и производство на играчки во голема големина, спорт & рекреација производи на вода и гумени рекламирање медиуми.
Истата услуга, имаме брза испорака. се на сите достапни
Плаќање: 30-50% како депозит,да ги исполни билансот по проверка на фотографии
Време на испорака: 7-15 дена по уплатата receipy
Пакување: Силна PVC кеса или цртан филм, извоз стандард
Превозот: од страна на морето, со авион или од експрес,ние може да се справи со сите од нив,во зависност од вашиот избор.слика
П1 : дали пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Да,вклучени.55 mm дебелина, вода доказ и оган retardant функции,да ги исполнуваат ASTM,EN71 & УВ сертификација
Бесплатни Додатоци: воздушен компресор, поправка комплет, песок торба и ноктите. Купувачот треба да се плати царинската тарифа да локалниот обичај директно. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Материјал:
Гумени Игралиште
Тип:
Игралиште За Деца
Број На Модел На:
XZ-РГ-1011-04
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DINGYURUI
Возраст:
>3 Години
категорија:
водата плови
is_customized:
Yes
3 Години> Возраст:
3 години>>3 години
Водни Рекреација Објект:
водата игра
категорија:
забава
Име:
Водата Игра Спорт
компресор:
вклучуваат моќен компресор
Тип:
Гумени Вода качување Спорт Игра,водата плови за деца
боја:
како клиент барање
Возраст Опсег:
6-15 yearsa стари и возрасни лица
превозот:
од страна на морето, од воздух, од express и така натаму
R

Тие исто така купуваат со овој производ