.

.

Кристал Чанта Топката Вештачки Зајакот Крзно Пом Пом Меки Keychain Автомобил Сина Црвен Кадифен Човек Направени Зајакот Клуч На Носителот Прстен Жени

Кристал Чанта Топката Вештачки Зајакот Крзно Пом Пом Меки Keychain Автомобил Сина Црвен Кадифен Човек Направени Зајакот Клуч

DEN 129.60
Количина на стоки


S PECIFICATIONS
*Состојба : 100% Нови *Материјал : Цинк Легура,Вештачко крзно *Големина : 7cm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Боја : Главна Боја : Како на Сликата *Тежина : *Количина : 1 buc *Дел Бр. : *Имајте на ум :
S ize G uide
Ѓердан Должина 40cm ( 16" ) 45см ( 18" ) 50cm ( 20" ) 55cm ( 22" ) 60cm ( 24" ) 65cm ( 26" ) *На носење ефект ќе бидат погодени од луѓето тело и висина, модели носи бројка е за повикување само. Ве молиме погледнете го раст, всушност,.
Како да се измери со прст Circuference 1.Подготви се лизга на хартија и дозволете на вашиот прст 2.Белег на раскрсницата на хартија 3.Мерење на lenth тогаш се турнеја
S HIPMENT
Листот подолу покажува теоретски време на испорака преземат за да земјата на дестинација и Нашите Пратката operater Земја/Пратката Epacket CPAM CPOSPP Correos Изразат Русија / 16-60 16-60 / 5-7 Brizal / 16-90 16-90 / 5-7 се Обединуваат Државите 15-25 16-60 16-60 / 5-7 Шпанија / 16-60 16-60 20-25 5-7 Повеќето Земји / 16-60 16-60 / 5-7 "CPAM" значи " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "
"CPOSPP "значи" Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус " Наш основен начинот на достава
ЕДНА РУНДА U S
Ние сме професионални накит производител со 12 години специјалност производство искуство.
Сите производи се фабрички директна продажба во најниска цена.Во меѓувреме ОЕМ, трговија на Големо и пад пратката се добредојдени. За повеќе детали, контактирајте ме чувство слободни.
F EEDBACK
Било позитивни повратни информации се охрабрување, бидејќи вашето задоволство е наша ги извршуваат. Ако уживате на нашите производи, ве Молиме помогнете со сите пет ѕвезди. тоа ќе биде посовршен Со позитивни повратни информации или убави слики.
Некогаш таму можеби несреќен работи се случуваат, Не се загрижени, контактирајте ме Џери ќе се реши тоа како да одговорат на вашата добрина. Ние го поздравуваме секој добар предлог од вид клиент, верувајќи комуникација може да реши ништо, не на насилство или тишина.
ВИДИ ПОВЕЌЕ ТОПЛА КАТЕГОРИЈА

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E7477/llavero
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ILOVEDIY
Метална боја:
Злато-боја
Функција:
ништовни
Материјал:
Легури, Вештачко крзно
Големина:
About 70mm
боја:
како Слика
Количина:
1 buc
Состојба:
100% Сосема Нов
Тип:
10%
Метали Тип:
злато боја галвански
R

Тие исто така купуваат со овој производ