.

.

Трговија на големо меур chiffon шамија солидна боја shawls hijabs муслимански шамии/шамија 47 бои

Трговија на големо меур chiffon шамија солидна боја shawls hijabs муслимански шамии/шамија 47 бои

DEN 1512.00
DEN 1680.00
-10 %
Количина на стоки


Голема големина жени со Висок квалитет меур chiffon printe солидна боја shawls hijab зима муслимански 21 боја марами/шамија Должина : 180cm Ширина : 75см Материјал : меур chiffon еден компјутери : 140g изберете боја цел ЗАБЕЛЕШКА : Pls потврди нас боја пред испорака на вашата нарачка. добредојдовте да контактирате со нас.
Производи Се Препорачува

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Бренд Име:
Peacesky
Стил:
Моден
Број На Модел На:
MSL006
Материјал:
Chiffon
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
меур chiffon
1 многу:
10 Компјутери
R

Тие исто така купуваат со овој производ