.

.

MOMO Затемнување на Прозорецот Завеси Ролери Нијанси Ролетни Термички Изолирани Ткаенина Обичај Сликарство ,PRB set139

MOMO Затемнување на Прозорецот Завеси Ролери Нијанси Ролетни Термички Изолирани Ткаенина Обичај Сликарство ,PRB set139

DEN 1728.00
DEN 1819.20
-5 %
Количина на стоки


И НИЕ го ПРИФАЌАМЕ ОБИЧАЈ СЛИКАТА, можеме да ги испечатите вашите слики на сенка, сликата треба да биде минимум 3000x3000pixel.
Максимална ширина е 96inch(244cm). НАПРАВИ-ДА-ЦЕЛ : да ја прифатиме custom size и обичај слика .

Големина:
W 51 x L 122cm, W 61 x L 122cm, W 69 x L 122cm, W 76 x L 163cm, W 76 x L 183cm, W 81 x L 122cm, W 81 x L 183cm, W 86 x L 163cm, W 86 x L 183cm, W 91 x L 183cm, W 97 x L 183cm, W 102 x L 183cm, W 107 x L 163cm, W 107 x L 183cm, W 122 x L 183cm, W 152 x L 183cm, W 183 x L 183cm, Custom Size
Бренд Име:
MOMO
Инсталација Тип:
Built-in,Надворешните Инсталација
Техника:
Рамна Плоча
Материјал:
Ткаенини
Отворање и Затворање на Метод:
Долниот Отвори
Тип:
Ролери Нијанси
Број На Модел На:
PRB set139
is_customized:
Yes
Формат:
Мушка Јаже
Шема:
Хоризонталната
Лист Големина:
Широк Нож
Применливи Прозорец Тип:
Секој прозорец
Стил:
Сликарство
R

Тие исто така купуваат со овој производ