.

.

Petminru Писмо Печатени Куче Облека Милениче Костим Топла Зима, Есен Домашно Милениче Мачка Куче Грб Памучна Јакна Облека

Petminru Писмо Печатени Куче Облека Милениче Костим Топла Зима, Есен Домашно Милениче Мачка Куче Грб Памучна Јакна Облека

DEN 424.00
DEN 662.40
-36 %
Количина на стоки


Petminru Писмо Печатени Куче Облека Милениче Костим Топла Зима, Есен Домашно Милениче Мачка Куче Грб Памучна Јакна Облека
Бренд : Petminru
Име : Куче палто,јакна
Материјал : памук
Големина : S/M/L/XL/2 XL
Боја : Каки/Зелена
Големина Назад должина(cm) Градите(cm) Вратот(cm)

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Есен/Зима
Шема:
Писмо
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
Petminru
Големина:
S,M,L,XL,XXL
R

Тие исто така купуваат со овој производ