.

.

Новороденче Шапка Модерен Крзно Пом Пом Beanie Заврзана Цвет Шапка Бебе Девојки Мека Топла Капа за 0-3 Години Дете

Новороденче Шапка Модерен Крзно Пом Пом Beanie Заврзана Цвет Шапка Бебе Девојки Мека Топла Капа за 0-3 Години Дете

DEN 94.00
DEN 111.36
-16 %
Количина на стоки


Карактеристики на производот :
1. 100% сосема нов и висок квалитет
2. Симпатична крзно пом пом декорација
3. Стилски и убави стил
4. Тоа е погоден за секојдневна, birthday (роденден), фотографија и така натаму.
5. Големината е прилагодлив за деца во 0-3 години.
Производ параметри :
1.Материјал : велур млеко влакна
2.Димензии(прибл.) : tiled главата дебелина : 35cm/13.78 во висина : 20cm/7.87 во
Пакување листа :
1 * Шапка

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци,0-3 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Рака Тип:
Опремени
Број На Модел На:
GC00421
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
R

Тие исто така купуваат со овој производ