.

.

Креативни Јапонски ноќ дамки кисела камен дебело стакло резервоарот густа магла стакло pickle тегла кисела зелка шише лименки

Креативни Јапонски ноќ дамки кисела камен дебело стакло резервоарот густа магла стакло pickle тегла кисела зелка шише лименки

DEN 1022.00
DEN 1099.20
-7 %
Количина на стоки


Dinnerware Тип:
Чинии
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Производство:
Еден
Техника:
Гравирање
Бренд Име:
GuMiGD
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ