.

.

пролет, есен бренд pullovers жените јас НЕ СУМ УТРО ЛИЦЕ тренерки kpop руно sweatshirt 2018 смешно фитнес дуксери S-XXL

пролет, есен бренд pullovers жените јас НЕ СУМ УТРО ЛИЦЕ тренерки kpop руно sweatshirt 2018 смешно фитнес дуксери S-XXL

DEN 840.00
Количина на стоки

ЖЕНИТЕ ДУКСЕРИ Нашата големина е Азија големина 1cm=0.3939 инчен
Повеќе Производи

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
R

Тие исто така купуваат со овој производ