.

.

1/4 Инчи Десен Агол Шрафцигер Возачот Аглеста Малку Држачот За Моќ Вежба Алатка

1/4 Инчи Десен Агол Шрафцигер Возачот Аглеста Малку Држачот За Моќ Вежба Алатка

DEN 238.00
DEN 269.76
-12 %
Количина на стоки

торба Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Моќ вежба шрафцигер главата 105 степени 1/4" прилагодливи хексадецимален малку агол возачот шрафцигер алатки Лесен, Лесен , брз , поврзете се на стандардот хексадецимален screwdrier Тоа е добро за Клуч , може да биде поврзана да се вежба , батерија вежба или рачен клуч Одлична за тесна четвртини, малку незгодно да научат
Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Конектор Големина : 1/4 инчи (105°) Вкупна должина : 140mm Боја : Сребро Количина : 1 Buc Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! 2. Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Пакетот вклучува : 1 x Агол Возачот Шрафцигер Малку

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
прецизност шрафцигер
Големина:
14cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Не се лизга,Изолирани,Мултифункционални
Со Рачка Или Не:
Yes
Број На Модел На:
3W180323
R

Тие исто така купуваат со овој производ