.

.

GUB 609 Спорт Велосипед Камера Носителот MTB Патот Велосипед Handlebar Extender CNC Алуминиум Легура Светилка Заградата Gopro Камера Планината

GUB 609 Спорт Велосипед Камера Носителот MTB Патот Велосипед Handlebar Extender CNC Алуминиум Легура Светилка Заградата Gopro

DEN 159.00
DEN 159.36
-0 %
Количина на стоки


1> GUB 609 Велосипед камера носителот : $9.82
2> Светло Заградата/Рек : $3.32
Производ : GUB Велосипед Светло Заградата
Материјал : Пластика (заграда), Силикони (на рака) Боја : Црна Тежина : околу. 10 g
Фото Шоу
3> GUB 609 Велосипед Камера за носител со светлина заградата : $само 11,6

Вилушка Менгеме Дијаметар:
Нормално
Бренд Име:
GUB
Материјал:
Алуминиум легура
Висина:
26 - 35mm
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ