.

.

Памук Бебе Bodysuit 4pieces/многу Есен Новороденче Памук Тело Бебе Долг Ракав долна облека Следната Бебе Момче Девојче Пижами Топла Облека

Памук Бебе Bodysuit 4pieces/многу Есен Новороденче Памук Тело Бебе Долг Ракав долна облека Следната Бебе Момче Девојче Пижами

DEN 783.00
DEN 1535.04
-49 %
Количина на стоки


YAOYAO МЕЧКА
Големина Форма(cm) Големина Биста Ракав Должина Должина Бебе Висина 6 M 26 25 38 50-60cm 9 M 27 26.5 41 60-70cm 12 M 28 28 44 70-80см 18 МИЛИОНИ 29 29.5 47 80-85cm 24 M 30 31 50 85-90cm Забелешка : Точка meature од страна на страна, тоа би можело да биде малку различен.
Материјал : Памук
Боја : Четири компјутери се различни бои.
Големина : 3 M 6 M 9 M 12 M 18 МИЛИОНИ 24 M(ве Молиме изберете објект врз основа на големината на масата.)
Пакет : Четири парчиња
Нашата веб :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Бебе Момчиња
Број На Модел На:
HY50129
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Шаблон Тип:
Цртан филм
Bodysuit:
Божиќ
бебе девојка облека:
бебе момче облека
Тело за новороденчињата:
бебе bodysuit
бебе облека:
Телото
Налепници:
бебе облека
Нова Година Производи:
бебе облека
R

Тие исто така купуваат со овој производ