.

.

3D 2017 Топла Продажба Цвет пеперутка зграда Печатени Перници Лен Фрли Перница Случај За Дневна Соба и Кревет во Соба за 45*45см

3D 2017 Топла Продажба Цвет пеперутка зграда Печатени Перници Лен Фрли Перница Случај За Дневна Соба и Кревет во Соба за 45*45см

DEN 177.00
DEN 236.16
-25 %
Количина на стоки


Големина:
450*450mm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
одделение:
квалитет
Стил:
Обична
тема count:
100TC
Број На Модел На:
Pillowcases
Непристојни Слика:
No
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Ткаенина Count:
20
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MAIYANGFANG
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
lax
R

Тие исто така купуваат со овој производ