.

.

2018 Промоција на Нови Челик Rodamientos Бесплатен Превозот 688-2rs Гума Запечатување Покрие Длабоко Ритам Топката Лежишта 8*16*Имајќи 5mm

2018 Промоција на Нови Челик Rodamientos Бесплатен Превозот 688-2rs Гума Запечатување Покрие Длабоко Ритам Топката Лежишта 8*16*Имајќи

DEN 582.00
DEN 632.16
-8 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Модел
688 2 RS
ГОЛЕМИНА
(mm)
d
8
D
16
Б
5
Нето Тежина : 0.05 килограми
Материјал
Имајќи челик
Deliverydate
3-7 Дена

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Како tytle
Капацитет На Моторот:
x
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Никој
Структура:
Челик
Должина:
16
Тип:
Топката
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (20 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.500kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
15cm x 13cm x 11cm (5.91in x 5.12in x 4.33in)
R

Тие исто така купуваат со овој производ