.

.

25мм злато,сребро,бронза месинг круна рамки лента со поставки DIY прилагодено накит материјали наоди 1411184

25мм злато,сребро,бронза месинг круна рамки лента со поставки DIY прилагодено накит материјали наоди 1411184

DEN 134.00
DEN 134.40
-0 %
Количина на стоки


25мм злато,сребро,бронза месинг круна рамки лента со поставки DIY прилагодено накит материјали наоди 1411184
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
R

Тие исто така купуваат со овој производ