.

.

925 Sterling Silver Прстени За Жените Оригиналниот Дизајн Едноставна Анти-војна и Мир Симбол Геометриски Прст Прстен парична Казна Накит YR48

925 Sterling Silver Прстени За Жените Оригиналниот Дизајн Едноставна Анти-војна и Мир Симбол Геометриски Прст Прстен парична

DEN 279.00
DEN 398.88
-30 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Сертификат Број:
Стандард
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Етнички
Број На Модел На:
48
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
magicodes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
GDTC
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Главниот Камен:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ