.

.

пролет, есен Нови Памучни чорапи Плима бренд Писмо за печатење жените Медиум цевка чорапи Мода Сладок Подарок сет Неутрален стил Пот спц

пролет, есен Нови Памучни чорапи Плима бренд Писмо за печатење жените Медиум цевка чорапи Мода Сладок Подарок сет Неутрален стил

DEN 216.00
Количина на стоки


Големина:
Middle, Stockings
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Објектот Должина:
36cm,62cm
Број На Модел На:
Медиум,Чорапи
боја:
црна,бела,сива
Функција:
Deodorant,Дише,Погоден За Носене,Пот
R

Тие исто така купуваат со овој производ