.

.

Mayitr Автомобил Стил 4 Копче на Далечинскиот Клуч Фоб Школка Случај+Копче Празно За SAAB 9-3 93 2003-2009

Mayitr Автомобил Стил 4 Копче на Далечинскиот Клуч Фоб Школка Случај+Копче Празно За SAAB 9-3 93 2003-2009

DEN 326.00
DEN 465.60
-30 %
Количина на стоки


AT0016840
Применливи модели на автомобили : одговара за 2003-2009 Saab 9-3 93
Спецификација :
100% сосема нов и добра квалитет
Добра замена за да го замени вашиот носи или скршени случај
Сите што треба да направите е да се преселат на внатрешни електроника од вашиот стар далечински да го нашиот нов случај
Ве молиме да се осигурате вашата моментална далечинскиот клуч школка изгледа иста како школка во слика
На keyblade треба да се намали на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith
Батон : 4 Копчиња
Логото налепница : НИКОЈ
Клучни сечилото : ДА
Transponder чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Пакет се вклучени : 1pc x Далечинскиот Клуч Школка+Копче Празно
Имајте на ум : There is NO Внатрешни работи (remote/ електроника/ transponder чипови/ батерија) Единица Внатре.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Mayitr
R

Тие исто така купуваат со овој производ