.

.

за MP277-10 6AV6645-0BE02-0AX0, 6AV6 645-0BE02-0AX0 Екран на Допир за Стакло

за MP277-10 6AV6645-0BE02-0AX0, 6AV6 645-0BE02-0AX0 Екран на Допир за Стакло

DEN 4145.00
DEN 4554.72
-9 %
Количина на стоки

Ние сме професионални индустриски делови снабдувач на опрема и замена на делови,
во Поголем Кина Област.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас и да се распрашува за цена на нашата цена ефикасни производи
СПЕЦИФИКАЦИЈА
* 100% Сосема Нов
* Ние се применуваат сеопфатна на квалитетот на проверка и тестирање пред испорачување
* Оваа ставка може да се користи да се замени екран на допир панел кој е скршен, оштетената, испукана или неупотребливи.
КАРАКТЕРИСТИКИ
- Водоотпорен, dustproof, мазна површина;
- Висока точност, нема форумот феномен, контакти точно;
- Чувствителност точка во системот;
- Долг живот, за да се исполнат на тешки опкружување при работа, тоа би можело да се толерира десетици илјадници хитови на панелот;
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА
1 PC x екран на Допир панел
ПРОЦЕНЕТО ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
- Економија : 15-50 дена
- Стандард : 10-35 дена
- Забрзан : 4-7 дена
ГАРАНЦИЈА
Замена/Размена
- Размена/замена објект во рок од 30 дена од денот на добивање на објектот.
- Купувачот ќе плати за превозот цена, ако постои враќање или размена .
- Објектот дека купувачот да бара размена/замена треба да биде во иста condiction дека ние испратена.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ве молиме контактирајте со нас за секое прашање или проблем што може да се
(Пон-Саб) :
Берлин : 02 : 00-12 : 00 | Москва : 04 : 00-14 : 00
Сиднеј : 11 : 00-21 : 00 | New York : 20 : 00-08 : 00

Бренд Име:
youe блескаше
Производи Статус:
Акции
Тип:
Resistive
Интерфејс Тип:
Сериски
Број На Модел На:
за Плус 600 2711P-T6M5D 2711P-T6M20D
Пакет:
No
Големина На Екранот:
7
R

Тие исто така купуваат со овој производ