.

.

Пластични Една Цевка Возен Инјектор Тутун Ролери Тутунскиот Производител Возен Машина.Боја Случаен Избор

Пластични Една Цевка Возен Инјектор Тутун Ролери Тутунскиот Производител Возен Машина.Боја Случаен Избор

DEN 220.32
Количина на стоки


Една Цевка Пластични Возен Инјектор
Должина : 135mm
Широк : 32-милиметри
Висина : 45mm
Тежина : 83g
Цевка Калибар : 8mm
Боја : Сина.Црвена.жолта
Направени од високо квалитетен пластика
Лесен за користење
Добро за редовни и кралот
Answer : ___________________________ Note :
Pls изберете дизајн ви се допаѓа,или дизајн ќе биде испратена ramdonly

Бренд Име:
HORNET
Број На Модел На:
TN1006
Техника:
Други
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ