.

.

ОДГОВАРА ЗА Peugeot 5008 2017 ПОДИГАЊЕ на ЛАГЕР ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ТОВАР МАТ КАТ ФАХ ТЕПИХ КАЛ ПОКРИЕ ЗАШТИТНИК 3D автомобил-стил

ОДГОВАРА ЗА Peugeot 5008 2017 ПОДИГАЊЕ на ЛАГЕР ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ТОВАР МАТ КАТ ФАХ ТЕПИХ КАЛ ПОКРИЕ ЗАШТИТНИК 3D автомобил-стил

DEN 5664.00
Количина на стоки

Тие исто така имаат nibs дека се спречи преминот во возило.
Ве молиме потврдете го вашето возило на задните товар е ист облик, со обликот на нашето
производи.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.Против пролизгување површина. Текстура заврши и воскресна области се спречи товар од менувањето. - Без restocking надоместок ќе се наплатува. За производ го браздата проблем во транспортот : Во сонце да губите нивните ќе се врати за два часа ново! Или со користење на среден притисок откако неколку дена подоцна, браздата ќе исчезне! Политика на враќање : Сите се враќа прифатени Купувачот треба да ве контактираме во рок од 14 Дена по добивањето на објектот. Во Европа и сад, Русија, Австралија, Јужна Кореја, Југоисточна Азија и други земји имаат голем број на соработка и продажба! Сакан од народот!
Shippemnt : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Еднакви Багажникот мат заштити возилото товар области од spills нечистотија и валкано и се речиси неуништив. Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, која вообичаено трае 3-12 работни дена да пристигнат. Сите нарачки се испраќаат од страна на USPS/DHL/Федекс/UPS/EMS во континентална Кина. За повратни информации 1. Еднаквите багажникот мат се дигитално наменета за внатрешни работи и се фах од типот на тастатурата која овозможува апсолутна покриеност и има усна кои одат сите на патот околу тоа да се фатат нешто што може да биде на нозе. Треба да контактирате со нас потврдува изразат метод и сметководство на трошоците за превозот. Други меѓународни Превозот е достапен. Пакет : 1 *TPO Задните Товар Подлога Килими Водоотпорен Багажникот Мат Лагер Забелешка : ве Молиме потврдете го вашето возило на задните товар е иста форма со обликот на нашите производи. Флексибилни соединение кое нема да навивам, пукнатина или зацврстуваат дури и во под-нула температури.Отпорни против течности како што се масла, киселини, бензин. Се врати превозот ќе биде платен од страна на КУПУВАЧОТ. Наплата дадени како Пари Назад.
Ако не може да се потврди, ве молиме да ги доставите слика на вашето возило задните товар за нас, ви благодариме!
Дамка тест
Нула тест
Капе тест
Сите Еднакви багажникот Душеци се дизајнирани за да ги собере стеблото на просторот и имаат длабоко извајани канали, кои стапица нечистотија, вода, кал и песок.Мириси-неутрални Еколошки 7.

Материјал Тип:
Гума
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
боја:
Црна
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Дијаметар:
According to car model
Објектот Ширина:
According to car model
Објектот Висина:
According to car model
Објектот Тежина:
About 3 kg
Специјални Функции:
Водоотпорен, Обичај се вклопуваат
Автомобил Направи:
За KIA SORANTO план за 2011-2015
R

Тие исто така купуваат со овој производ