.

.

TPZLTWI Автомобил Мобилен Телефон Држачот За Форд Фокус 2 3 1 Fiesta Mondeo 4 3 Транзит Фузија Mustang Kuga Ranger Ecosport Галакси C-max

TPZLTWI Автомобил Мобилен Телефон Држачот За Форд Фокус 2 3 1 Fiesta Mondeo 4 3 Транзит Фузија Mustang Kuga Ranger Ecosport Галакси

DEN 408.00
DEN 582.24
-30 %
Количина на стоки

TPZLTWI Автомобил Мобилен Телефон Држачот За Форд Фокус 2 3 1 Fiesta Mondeo 4 3 Транзит Фузија Mustang Kuga Ranger Ecosport Галакси C-max Карактеристики : 1.Тоа може да го држете вашиот телефон, слушалки,цигари случај, очила, пенкала и други мали остатоци. 2.Чувајте вашиот автомобил уредна и чиста. 3.Лесен, едноставен, непопречувана форма. 4.Лесно да се инсталира, цврста и сигурна. 5.Обновливи Налепница Е Голема Дизајн За Вас Да Се Постави На Различни Места. 6.Додадете еден мобилен телефон полнење порта, лесен за полнење да се појави кога телефонот е поставен каде побарувачката 7.Додадете еден Bluetooth слушалки виси тока,хигиенски и лесен Спецификации : Предмет : Автомобил Складирање Кутија Материјал : ПВЦ Голема големина : 15x8x4cm Мали димензии : 9x8x4cm Боја : Црна Пакет вклучува : 1 X Автомобил Складирање Кутија Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Сите предмети може да биде песна. Ние ќе ги искористиме Ali Express Стандард Превозот како наш основен превозот метод,бродот на парцели за речиси секоја земја во светот, и нормално предизвикани нема прилагодено должност.Времето за испорака е за 9-35 дена, понекогаш тоа ќе биде подолго.тоа е безбедно,службено лице и економски. Undelivery Надомест : ако стоката се undelivery во рамките на превозот време,ние ќе им понуди полн со пари наплата или испрати стоката повторно. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
ПВЦ
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
4cm
Бренд Име:
TPZLTWI
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за форд
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Должина:
9cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
автомобил складирање кутија
боја:
Црна
Големина:
9X8X4cm,15X8X4cm
Функција:
Обновливи Налепница,да ги Задржи вашиот автомобил уредна и чиста
Количина:
1pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ