.

.

SSD32G LCD Екран Индустриски Компјутер XP Систем Вграден WiFi Отпор Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка 12Inch

SSD32G LCD Екран Индустриски Компјутер XP Систем Вграден WiFi Отпор Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка 12Inch

DEN 11765.00
DEN 12384.00
-5 %
Количина на стоки

само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас .
Ако ви треба други конфигурации, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ви благодарам. Забелешка : системот е кинески систем,треба да се tranfer тоа во системот на вашата земја себе,ако предвид дека,pls не место со цел,да се заблагодарам у . 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Дополнително ,јас f сакате погоре Прилагодени објекти или други pls го контактирате овластениот сервис, благодарам u. Ви благодариме за разбирањето!
Кориснички инструкции 1.1 инчи Дисплеј област : 246mm*184mm Најдобри резолуција : 1024*768 Осветленост : 300cd/m2 Контраст : 300 : 1 За време на Одговор : Refresh фреквенција : 60 Hz Вкупно боја : 16. Ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го поправи вашиот проблем во првиот момент.7 M (8 - битна 2 (LVDS) каналот низок напон диференцијални сигнал) животен век : >50000 часа Допир технологија : Отпор Технологија (Single point) време на Одговор : Допир поени : единствената точка на Допир ефективна идентификација : >1. Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме оставете порака за нас. Плаќањето може да се направи плаќање од страна на Master Card, Western Union, Маестро, Банкарски Трансфер, Qiwi Паричник, Web Money, Boleto, Yandex пари, и ДОКУ. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.0 Теоретски преглед : повеќе од 50 милиони пати Оперативни тековни / напон : 180 Ma/DC+5 V 5% Текст напојување : 220 V, AC, 50/60 H Излезна моќност : 12 V 5 A потрошувачката на Енергија на целата машина : Режим на потрошувачка на енергија : Екран : 12.Цврста состојба диск надградба : 32 G надградба 64 G плус$ 20 , 32 G надградба 128 G плус $35 , 32 G промени to16 G, намалување на $10 .5 mm Скенирање фреквенција : 200 Hz Скенирање на точноста : 4096x4096 начин на комуникација : full speed USB 2.Други конфигурации како што е подолу : ( сина рамка е defult натпревар )
параметар Производи : Индустриски XP компјутер на Екранот тип : LED позадинско осветлување на LCD екран Со Големина : 12. Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети.Надградба на магнетна лента замав картичка читателот треба да додадете $50, инсталација на IC/ID замав картичка читателот треба да додадете $80 . Надградба вградени звучници треба да додадете $10,надградба на win10 пл 2. W (пакет) : 4kg Оперативни температура : -20 ℃ , -70 ℃ Оперативни влажност : 0%-90% температура на Чување : -40 ℃ , -85 ℃ Чување влажност : 10%-95%
Чување влажност : 10%-95%
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена.

Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ0121DZ0GE0XP1
боја:
Црна
систем:
XP
Допрете тип:
Еден Допир/Отпор Допир
Дијагонала На Екранот Големина :
12inch/12.1 Инчен
Школка Материјал:
Железо Школка
Резолуција:
1024*768
Приказ На Односот На:
4
Тип:
Сите Во Еден Индустриски Компјутер/Вградени Фиксна Уво Компјутер
Излезна Моќност:
12v 5A
Екран Тип:
LED позадинско осветлување на LCD екранот
R

Тие исто така купуваат со овој производ