.

.

Читање Очила Мажи Жени Rimless Лесни Флексибилни Метал Целосна Rim +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350

Читање Очила Мажи Жени Rimless Лесни Флексибилни Метал Целосна Rim +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350

DEN 1152.00
DEN 1439.52
-20 %
Количина на стоки


Читање Очила Мажи Жени Rimless Лесни Флексибилни Метал Целосна Rim +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350 +375 +400 +425 +450 +475 +500
Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метал
Боја : Црна, Gunmetal, Злато, Сребро, Сина, Црвена, Розова, Виолетова
Состојба : нова големина на Леќа : 52mm Мост : 18mm Храмот : 138mm
Вертикална : 28mm Рамка W idth : 138mm
Пред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата. Леќа ширина Мост Вертикална Храмот Рамка Ширина 52mm 18mm 28mm 138mm 138mm
Црна Gunmetal Злато Сребро Сина Црвена Розова Боја Се Виолетови

Око Рецепт:
+25, +50, +75, +100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, +400, +450, +500, +550, +600
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Број На Модел На:
009
Обложување:
HC
Пол:
Унисекс
Леќа Ширина:
5.2 cm
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
BETSION
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќа Висина:
2.8 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
R

Тие исто така купуваат со овој производ