.

.

Сјае пченица Беж Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Рено Koleos 2009-2014 Samsung QM5

Сјае пченица Беж Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Рено Koleos 2009-2014 Samsung QM5

DEN 2208.00
Количина на стоки

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. Соодветни модели на автомобили на "Рено" Koleos 2009-2014 / Samsung QM5

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Објектот Ширина:
11cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Сјае пченица
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
25cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ