.

.

Компатибилен со Алкател-Lucent SFP-DUAL-ММ Dual-Брзина 100BASE-FX/1000BASE-SX SFP 1310nm 2 км ХУМОР Transceiver модул SFP

Компатибилен со Алкател-Lucent SFP-DUAL-ММ Dual-Брзина 100BASE-FX/1000BASE-SX SFP 1310nm 2 км ХУМОР Transceiver модул SFP

DEN 823.20
Количина на стоки


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
SFP-DUAL-ММ
Состојба:
Нови и OEM
R

Тие исто така купуваат со овој производ