.

.

Нерѓосувачки Челик Вино Чаша Пиво Шампањ Goblet Коктел Чаша Barware Пиење Чаши Кујна Партија Материјали

Нерѓосувачки Челик Вино Чаша Пиво Шампањ Goblet Коктел Чаша Barware Пиење Чаши Кујна Партија Материјали

DEN 384.00
DEN 540.96
-29 %
Количина на стоки


Спецификации :
1. Материјал : Нерѓосувачки челик
2. Боја : сребрена
3. Примена : Goblet
4. Големина на тркалезна форма : висина 18cm, отворете Дијаметар 7cm
Големина Б : висина 17, отворете dismeter 11.7 cm
Пакет се Вклучени : 1*чаша со вино
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.
Ние само брод потврдените адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Пошта е за стоки подолу 2kg.Генерално, тоа ќе потрае 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго).
Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас и да платат за DHL/Федекс/Aramex итн.
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел.
3. Било кој квалитет на proble, ве молиме прво контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви ги даде најдобрите решенија.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Бренд Име:
AIHOME
Стакло Тип:
Коктел Чаша
Број На Модел На:
Мартини чаши
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Количина:
1
Обликот:
Круг
Drinkware Тип:
Стакло
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
feature1:
нерѓосувачки челик чаши пиво
Feature3:
Пиво Филџани
Feature4:
Пиво Чаши
feature5:
Чаши виски
R

Тие исто така купуваат со овој производ