.

.

Нови 2017 Домот, Сина боја и боја на слонова коска Краток Чипка враќањето дома Фустани Формалниот 8-мо одделение на Монистра Дипломирањето Наметки vestido де formatura curto

Нови 2017 Домот, Сина боја и боја на слонова коска Краток Чипка враќањето дома Фустани Формалниот 8-мо одделение на Монистра

DEN 5832.00
DEN 6480.00
-10 %
Количина на стоки


Нови 2017 Домот, Сина боја и боја на слонова коска Краток Чипка враќањето дома Фустани Формалниот 8-мо одделение на Монистра Дипломирањето Наметки vestido де formatura curto
Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број SH0085 Ткаенина Сатен,tulle Разубавувањето монистра,чипка Целосно Наредени Да се Изгради-во Градник Да Fishbones Затворање Чипка Боја Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 12-30 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yes
Боја Шема
Мерка Настава
A : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .
Стандардна Големина на Табелата (1-3cm разликата е дозволено)

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Враќањето дома
Тип На Објект:
враќањето дома фустани
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Душо
Декорација:
Sequined,Beading,Чипка,Кристално
Бренд Име:
скромни велејќи
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
SH0085
Материјал:
Полиестер,Памук
Моден Елемент:
едноставна
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски
враќањето дома фустани:
Vestido Де Феста Curto
враќањето дома кратки фустани:
Враќањето Дома Фустан
враќањето дома фустани 2017:
Vestido де феста
Vestido де Formatura Curto:
Коктел
vestidos де coctel:
Пром Фустани
vestido curto:
Пром Фустани
vestidos де quinceanera:
vestidos де феста
vestidos де renda:
vestidos де graduacion 2017
vestidos cortos де коктел:
vestidos де graduacion 2017 cortos
vestidos formatura curto:
vestido branco
R

Тие исто така купуваат со овој производ