.

.

LZH Деца Облека 2018 Есен Зима Девојки Облека Поставите Сомот Дуксери+Панталони 2 парчиња Облека Деца Спорт Одговараат За Момчиња Облека Сет

LZH Деца Облека 2018 Есен Зима Девојки Облека Поставите Сомот Дуксери+Панталони 2 парчиња Облека Деца Спорт Одговараат За Момчиња

DEN 528.00
DEN 775.68
-32 %
Количина на стоки


LZH Деца Облека 2017 Есен Зима Деца Девојки Облека Поставите Сомот Дуксери+Панталони 2 парчиња Облека Божиќ Одговараат За Момчиња Облека
Информации за производот Име на Производ : момчиња и девојки облека детска облека есен зима деца облека Производот Број : момчиња поставите Производ Материјал : памук+сомот Боја : црвено Вино, сина Големина : 80-90-100-110-120-130
Карактеристики на производот : долг ракав т кошула , Печати еластичен појас leggings Должина Краток Умерено Долго Дебелина Тенка Умерена Tthick Мека Тешко Умерена Мека за Перење Начин Машина за миење или миење на рацете Топло Прашува Погодни за возраста : 1 - 6 години
Ве молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големина ГОЛЕМИНА Должина Градите Панталони должина на Предложената Возраст 80=12 M 36 66 49 1 година старост од 90=24 M 39 68 53 2 години 100=3 T 41 70 56 3 година стара 110=4 T 44 72 59 4 години 120=5 T 48 74 62 5 години 130=6 T 51 76 65 6 години / / / / / 1. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.3937 инч, 1 инч=2.540 cm.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 12M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
девојки облека
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
LZH
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,сомот
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
Вино црвено,сина
Пакувањето вклучува:
маскирани+ панталони
Големина:
80-90-100-110-120-130
Сезоната:
Есен ,побели,пролет
Возраст:
1-6 Години
момчињата облека:
девојки облека
Момчињата Облека:
божиќ одговараат за момчиња
децата облека:
детска облека момчиња
Девојки Облека:
децата облека
Земја на потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ