.

.

4 Компатибилен Кодак 10 Мастило Кертриџ за ESP5 / ESP5230 / ESP7250 / ESP3250 / ESP5220 / ESP7 / ESP9250 Печатач

4 Компатибилен Кодак 10 Мастило Кертриџ за ESP5 / ESP5230 / ESP7250 / ESP3250 / ESP5220 / ESP7 / ESP9250 Печатач

DEN 1038.00
DEN 1128.00
-8 %
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
КОДАК 10
Црна
2
25 ml
КОДАК 10
C/m/y
2
15 ml
За Модел Компатибилен КОДАК 10 мастило касети
•5100 Сите-во-Едно Печатач
•5300 Сите-во-Едно Печатач
•5500 Сите-во-Едно Печатач
•Easyshare 6150
•ИЗБОРЕН 3
•ESP 3250
•ИЗБОРЕН 5
•ESP 5210
•ESP 5220
•ESP 5230
•ESP 5250
•ИЗБОРЕН 7
•ESP 7250
•ИЗБОРЕН 9
•ESP 9250
•ESP Канцеларија 6150
•Херој 7.1 Сите-во-Едно
•Херој 9.1 Сите-во-Едно
•Канцелариски Херој 6.1 Сите-во - Едно
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Коника Minolta
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Кодак
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
ESP5 / ESP5230 / ESP7250 / ESP3250 / ESP 5220
Обоени:
Yes
Модел На Печатач:
За 5100 5300 5500 Сите-во-Едно
За Easyshare 6150:
за ESP 3 / 5 / 7 / 9/ 9250
за ESP 3250 5210 5220 5230 5250 7250 :
за Херој 6.1 / 7.1 / 9.1 Сите-во-Едно
R

Тие исто така купуваат со овој производ