.

.

Висок Квалитет на Памук Солидна Кревет Листови 1 buc Опремени лист со Еластична Висока густина Кревети и постелнина чаршаф трговија на Големо 15 бои

Висок Квалитет на Памук Солидна Кревет Листови 1 buc Опремени лист со Еластична Висока густина Кревети и постелнина чаршаф трговија

DEN 1054.00
DEN 1756.32
-40 %
Количина на стоки


Висок Квалитет на Памук Солидна Кревет Листови 1 buc Опремени лист со Еластична Висока густина Кревети и постелнина чаршаф трговија на Големо 15 бои
Објектот на име на : 1 парче опремени лист
Материјал : 100% памук
боја : 15 бои
Големина информации : Ширина x Должина х Висина 120cm*200cm*30cm / 47.2x78.8x11.8 инчен 150cm*200cm*30cm / 59x78.8x11.8 инчен 180cm*200cm*30cm / 78.1x78.8x11.8 инчен 220cm*200cm*30cm / 86.6x78.8x11.8 инчен Забелешка : Поради фактори на светлината, позадина, камера и компјутерски монитори,можеби има малку разлика помеѓу боја ви се виде и на вистински боја на објектот,ве молиме да се разбере, ви благодариме. Само 1 парче Памук Солидна чаршаф,на pillowcase не се вклучуваат. Ако сакате да се купи pillowcase, можете да кликни тука :
Ако сакате да се купи појавување Fla т лист може да кликнете на оваа слика :
Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да се направи големи нарачки, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение на Превозот Услови 1. Ние ќе брод надвор производот во рок од 1-3 дена по приемот расчисти исплата. 2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 3. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 4. Руски клиенти треба да се обезбеди вашето име и презиме откако ќе се направи со цел, спротивно на производ нема да биде во можност да стигнат до вас. ШТЕТИ Во случај да сте го добиле оштетен објект или погрешно објект ,pls контактирајте со нас брзо,ние ќе го реши вашиот проблем, цело време. Повратни информации 1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде на сите пет ѕвезди повратни информации. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме и понуда на решенија за проблемот што го имате со вашиот производ.

Големина:
150x200 Deep 30cm, 180x200 Deep 30cm, 120x200 Deep 30cm, 220x200 Deep 30cm
Бренд Име:
Kekegentleman
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
тема count:
400TC
Тежина:
0.5kg--0.8kg
Ткаенина Count:
40
Број На Модел На:
TD258
Шема:
Обична Обоена
Тип:
опремени лист
одделение:
одделение А
R

Тие исто така купуваат со овој производ