.

.

S925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Парична Казна Накит, Прстени За Жените Круг Кубни Циркони Ангажман Прстен Bijoux Femme Љубов-135

S925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Парична Казна Накит, Прстени За Жените Круг Кубни Циркони Ангажман Прстен Bijoux Femme Љубов-135

DEN 458.00
DEN 705.12
-35 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.75
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
CertificateType:
CCGTC
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
прстен
Бренд Име:
l&zuan
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Сертификат Број:
свадба прстени
S925 Фунта Сребрен Накит:
свадба свадба накит
Парична Казна Накит:
прстени за жени
Обликот:
Круг
прстен:
Кубен Циркони
ангажирање прстен:
Bijoux Femme
Anel:
Bague
Додатоци:
anillos mujer
единствена:
класичен накит
Трендовски Накит:
Prong поставување
Шарм:
Гроздобер
R

Тие исто така купуваат со овој производ