.

.

Почетник 4Nibs и 2 Пен се Справи со Аниме Мулти Пенкало Цртање Дизајн Стрип Calligraphy Пенкало Уметност Снабдувач

Почетник 4Nibs и 2 Пен се Справи со Аниме Мулти Пенкало Цртање Дизајн Стрип Calligraphy Пенкало Уметност Снабдувач

DEN 228.00
DEN 304.80
-25 %
Количина на стоки


Спецификации : име на Производ : Аниме Мулти Функција Desing Пенкало Пакување : 4 Tips + 2 се Справи со Пенкало Совет Тип : изборен Круг Совети / Студент Совети / D Совети/ G Совети Применливи Луѓе : Уметник, Calligrapher, Студент, Деца Пакување и испорака : Безбедно пакување начини и безбедно превозот начини за вашата нарачка, Пакување и испорака : Dual Искриват пакување начини и безбедно превозот начини за секој купувач
ѕвезда Цена : $17.91 Цена : $56.99 Цена : $19.19 Цена : $55.69 Цена : $19.90 Цена : $13.97
крајот

Употреба:
Промотивни Пен
Пишување Точка:
0.5 mm
Мастило Пополнување Тип:
Не Е Применливо
Број На Модел На:
CP-568
Бренд Име:
супериорен
Dual-страна Пишување:
No
Квантитет На Пакет:
4+2
Име на производ:
Аниме Мулти Пен
Тип На Производ:
Аниме Desing Пенкало & Мулти Функција
Пакување:
4Nib+2 Рачка
Применливи Луѓе:
Уметник, Calligrapher, Студент, Деца, Почетник
Пакување и испорака:
Безбедно пакување и безбеден начин превозот
пенкало совет:
Круг Совети / Студент Совети/ D Совети/ G Совети
R

Тие исто така купуваат со овој производ