.

.

Vehmeo 100Pcs Зима Автомобил Возило Анти Лизга Завртка Студ Тркала Гуми Снег Помине Скок Против Пролизгување Завртки 2017 Нов Автомобил-стил

Vehmeo 100Pcs Зима Автомобил Возило Анти Лизга Завртка Студ Тркала Гуми Снег Помине Скок Против Пролизгување Завртки 2017 Нов

DEN 514.00
DEN 634.56
-19 %
Количина на стоки


Спецификација :
Боја : сребрена
Материјал : челик
Продажба : 100pcs (еден пакет) да го продаде
Големина на : 11.5 * 3.3 * 3.3 мм
Функција :
Овој вид на завртки се погодни за повеќето од гуми.
Изработени од тврд челик, овие вид на гума студ завртки се силни и издржливи во употреба.
Тоа има ниска земјата притисок и е еколошки со минимално влијание.
Тоа е лесно да се инсталира и може да одговара и со вашето возило гуми.
Пакетот вклучува :
Зимски Автомобил Гума Против Пролизгување Завртка Студ * 100 Pcs
Плаќање Vehemo
Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел,или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Повратни Информации Vehemo
Ние зависи од вашето задоволство да успех. Затоа вашата повратна информација е ВРВОТ ВАЖНО за нас.
Ако не сте задоволни со нашата предмети ве молиме љубезно ни остави активен 5 ѕвезди повратни информации.
Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем
Превозот Vehemo
Повеќето од парцели ќе се испраќаат преку Aliexpress службен превозот метод.
Ние не сме одговорни за време на испорака. Тоа нормално се земе 10-25 работни дена да НИ земјите на ЕУ; 20-60 дена до остатокот на светот.
Сите нарачки ќе биде предаден, како е можно поскоро .
Ние не сме одговорни за било ДДВ или сопствени трошоци.
Ако не го добиете вашиот парцела по 45 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги провери со нашиот агент. Ако не сте добиле по 60(Бразил-90) дена, ние ќе издаде наплата за вас.

Број На Модел На:
Зимски Автомобил Гума Против Пролизгување Завртка Студ
Бренд Име:
Vehemo
Материјал:
челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ