.

.

Нови Zeblaze АТМОСФЕРА 3 Предводник на Солиден Smartwatch 33-месец Времето на Мирување 24 часа во текот на Сите Временски услови Следење Smart Watch За IOS И Android

Нови Zeblaze АТМОСФЕРА 3 Предводник на Солиден Smartwatch 33-месец Времето на Мирување 24 часа во текот на Сите Временски услови

DEN 1248.00
DEN 2495.04
-50 %
Количина на стоки

содржина {text-align : center;font-size : 3.т-производ .т-производ .т-производ .
Песна сето тоа да го направи животот лесна
Сите-ден активност рекорд
Подобро калории толпата следење
Одење
Информации за потсетникот
Предупредување со аларм
Далечински камера
Збогати, доживеете и споделите
1) Движење на податоците може да бидат зачувани за да се види за 15 дена
2) може да бидат зачувани на cloud server трајно по качувањето
3) Тоа би можело да се пристапи преку телефон или таблет СТАН во секое време
Споделување вашите.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .2 "фолксваген"; line-height : 4.т-производ . DLC обично се применува како облоги на други материјали кои би можеле да имаат корист од некои од тие својства.24 инчен FSTN / Целосен Преглед(сончева Светлина-Видливи)
• Corning Горила Стакло 4
• Гравитацијата сензор
• Продавници за движење на податоци
• За i OS и Андроид
• Функции : денешен датум, pedometer, согорува калории, одење калории Аларм подесување, stopwatch (стоперка) функција, далечински камера, Дојдовен повик потсетување, известувања (СМС, Facebook, Twitter, Skype, What App, We Chat)
• Јазици : Поедноставен Кинески, Англиски, Француски, Италијански, Германски, Руски, Шпански, Португалски, Јапонски, Арапски
Потсетници :
1) Долго притиснете S2 и S3 се ' додека "НА" покажува во центарот на бирање, а потоа го види ќе биде вклучен.7 "фолксваген"; line-height : 5.информации .информации .слика {text-align : center !важно}.слика {text-align : center !важно}.т-производ.
3) Ова се види не е погоден за длабока вода активности, како што се нуркање.

Функција:
Хронограф,Недела,Далечински Управувач,GMT на Две Места,Noctilucent,Аларм,Месец,Passometer,Порака за Потсетување,Светот Време,Јавете се Потсетник
водоотпорен одделение:
Професионални Водоотпорен
СТАН Симнување на Располагање:
Yes
Јазик:
Арапски,Француски,Јапонски,Италијански,Руски,Шпански,Португалски,Англиски,Германски
Големина На Екранот:
1.24 инчен
Стил:
Спорт
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Network Mode:
Никој
Повеќе Бира:
No
Капацитетот На Батеријата:
>450mAh
Бренд Име:
Zeblaze
Батеријата Монтажни:
Yes
Механизам:
Yes
ROM:
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
Други
Задна камера:
Никој
систем:
Никој
Движење тип:
Електронски
Екран Форма:
Круг
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
gps:
No
SIM Картичка Достапна:
No
Случај Материјал:
Легура
RAM меморија:
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Резолуција:
Други
Тип:
На Рачниот Зглоб
бендот материјал :
TPU
R

Тие исто така купуваат со овој производ