.

.

БОБО ПТИЦА Природата Едноставен Стил Бамбус & Зебра Дрвена Рамка И Сина Поларизирани Леќи Mens Жените очила за сонце Dropshipping ОЕМ DG007d

БОБО ПТИЦА Природата Едноставен Стил Бамбус & Зебра Дрвена Рамка И Сина Поларизирани Леќи Mens Жените очила за сонце Dropshipping

DEN 998.00
DEN 1919.52
-48 %
Количина на стоки


БОБО ПТИЦА Природата Едноставен Стил Бамбус & Зебра Дрвена Рамка И Сина Поларизирани Леќи Mens Жените очила за сонце Dropshipping ОЕМ DG007d
Опис на производот : рачно изработени Бамбус дрвени поларизирани очила за сонце
Поларизирани леќи, зебра дрвени & бамбус рамка, за мажи и жени
Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.
Карактеристики :
1) Топла продажба ретро бамбус дрвени очила за сонце;
2) рачно изработени бамбус & зебра дрво рамка со пролетта метал шарки;
3) Висок квалитет со разумна цена;
4) L arge скала купување на располагање ;
5) Сопствени лични логото на располагање.

Прилагодено вашиот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
завиткајте
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Дрвени
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
52mm
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Леќа Висина:
48mm
Број На Модел На:
C*DG07d
R

Тие исто така купуваат со овој производ