.

.

8Litre Готвење Steamer Нерѓосувачки Челик Оброците со Двојно Котли Kichten Садови

8Litre Готвење Steamer Нерѓосувачки Челик Оброците со Двојно Котли Kichten Садови

DEN 2419.00
DEN 3024.00
-20 %
Количина на стоки


Бренд Име:
LC Love_Call
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тенџере Дното Материјал:
Соединение Дното
Слоеви:
Двојно
Број На Модел На:
LC7036
сертификација:
CIQ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Лист Големина:
24cm
Тип:
Двојно Котли
R

Тие исто така купуваат со овој производ