.

.

Елемент О-Прстен CNC Алуминиум Клипот Главата за Airsoft Вер 2/3/6 AEG Менувачот IN0408

Елемент О-Прстен CNC Алуминиум Клипот Главата за Airsoft Вер 2/3/6 AEG Менувачот IN0408

DEN 378.00
DEN 504.00
-25 %
Количина на стоки

Елемент О-Прстен CNC Алуминиум Клипот Главата за Airsoft Вер 2/3/6 AEG Менувачот IN0408
CNC обработка
Алуминиумско куќиште
Flourine Гума O-Ring, нафта и отпорни на топлина
Погоден за Вер. 2/3/6 Менувачот
За нас :

Бренд Име:
елемент airsoft
Број На Модел На:
IN0408
Точка име :
Засилување на CNC Алуминиум Клипот Глава
Материјал:
Алуминиум
Одговара:
За Вер. 2/3/6 Менувачот
Чиста wight:
10g
R

Тие исто така купуваат со овој производ